Сучасні досягнення вітчизняної селекції та стан посівів озимих культур - Офіційний сайт кафедри агрохімії та грунтознавства - UNREGISTERED VERSION

Перейти до вмісту

Головне меню:

Сучасні досягнення вітчизняної селекції та стан посівів озимих культур

Тематичні сторінки

16.10.2014

День поля, на якому демонструвалися сучасні досягнення вітчизняної селекції та стан посівів озимих культур

   15 жовтня 2014 року на базі Виставково-інноваційного центру НААН (ДП ДГ «Саливонківське») було проведено День поля, на якому демонструвалися сучасні вітчизняні гібриди кукурудзи, сорго, цукрових буряків, біоенергетичних культур та посіви озимих культур селекції НААН.
    
Зустріч розпочав Президент Національної академії аграрних наук України, академік НААН Гадзало Ярослав Михайлович.
Коментарі надавали:
   - Камінський Віктор Францевич, директор Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН», доктор сільськогосподарських наук, член- кореспондент НААН, ознайомив присутніх з особливостями сівби та догляду за озимими зерновими культурами в умовах осені 2014 року.
 - Черчель Владислав Юрійович, заступник директора з наукової роботи Державної установи Інститут сільського господарства степової зони НААН, доктор сільськогосподарських наук, ознайомив присутніх з вітчизняними перспективними гібридами кукурудзи та сучасними сортами та гібридами соргових культур.
    - Роїк Микола Володимирович, директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків, академік НААН, ознайомив присутніх з вітчизняними гібридами цукрових буряків та біоенергетичних культур.
     Підвів підсумки зустрічі Міністр аграрної політики та продовольства України Швайка Ігор Олександрович.
   
Джерело http://zemlerobstvo.com/

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню