Міжнародна науково-практична конференція - Офіційний сайт кафедри агрохімії та грунтознавства - UNREGISTERED VERSION

Перейти до вмісту

Головне меню:

Міжнародна науково-практична конференція

Тематичні сторінки

20.10.2014

16–17 жовтня 2014 р.
відбулася Міжнародна науково-практична конференція
«ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»


    16-17 жовтня 2014 р. в Інституті агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Збалансоване природокористування: традиції та інновації».
     Основною метою конференції було поєднання зусиль вчених та практиків для вирішення актуальних питань взаємодії суспільства і довкілля з метою практичної реалізації збалансованого природокористування.
    В роботі конференції взяли участь представники Національної академії аграрних наук (член-кореспондент НААН, д.е.н., проф., віце-президент НААН Жук В.М.), Міністерства екології та природних ресурсів (к.с.-г.н., заступник директора департаменту, начальник відділу Мовчан М.М.), ДУ «Інституту охорони ґрунтів України» (Перший заступник Генерального директора Жилкін В.А.), наукових Інститутів Національної академії наук України і Національної академії аграрних наук України, вищих навчальних закладів, громадських організацій.
      В роботі конференції взяли участь провідні вчені та фахівці за напрямками її тематики з близького та далекого зарубіжжя:Російська Федерація – Волков С.М., академік РАСГН, д.е.н, проф., ректор Державного університету із землеустрою;
Республіка Польща – Ковальські А., д.е.н, проф., директор Інституту економіки сільського господарства і продовольства;
Японія – Тору Накамура, д.е.н., проф., декан факультету економіки Інституту Кобе Ґакуїн, Йошіхіко Окабе, професор Інституту Кобе Ґакуїн;
Республіка Сербія – Цвіянович Драго, д.е.н., проф., директор Інституту аграрної економіки у Белграді.
    Всього в роботі конференції взяло участь близько 120 осіб. Активну участь у роботі конференції взяв завідувач кафедри агрохімії та грунтознавства ПНУ ім. В.Стефаника проф. М.Д. Волощук, який представляв на поважному зібранні вчених-аграріїв Прикарпаття.
   Джерело  
http://www.agroeco.org.ua/


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню