Новини АПК - Офіційний сайт кафедри агрохімії та грунтознавства - UNREGISTERED VERSION

Перейти до вмісту

Головне меню:

Новини АПК

Тематичні сторінки

28.10.2014

Мінагрополітики: Прогнозується зростання попиту на фахівців-аграріїв

     Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з підготовки середньострокового прогнозу потреби у фахівцях та робітничих кадрах на ринку праці.
     Під час заходу були обговорені ключові моменти довгострокового прогнозу ситуації на аграрному ринку праці та  визнано пріоритет розвитку сільськогосподарської галузі.
   Крім того, фахівцями прогнозується зростання попиту на фахівців для агропромислового комплексу та зміна вимог до категорії робітничих професій. У цьому зв’язку членами робочої групи наголошено на необхідності збереження аграрної освіти.
    Джерело http://minagro.gov.ua/

20.10.2014

16–17 жовтня 2014 р.
відбулася Міжнародна науково-практична конференція
«ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

    16-17 жовтня 2014 р. в Інституті агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Збалансоване природокористування: традиції та інновації».

     Основною метою конференції було поєднання зусиль вчених та практиків для вирішення актуальних питань взаємодії суспільства і довкілля з метою практичної реалізації збалансованого природокористування.
       
Докладніше

   

16.10.2014

День поля, на якому демонструвалися сучасні досягнення вітчизняної селекції та стан посівів озимих культур

   15 жовтня 2014 року на базі Виставково-інноваційного центру НААН (ДП ДГ «Саливонківське») було проведено День поля, на якому демонструвалися сучасні вітчизняні гібриди кукурудзи, сорго, цукрових буряків, біоенергетичних культур та посіви озимих культур селекції НААН.
   
Докладніше

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню