Дмитрик П.М. - Офіційний сайт кафедри агрохімії та грунтознавства - UNREGISTERED VERSION

Перейти до вмісту

Головне меню:

Дмитрик П.М.

Про кафедру

    Народився 2 липня 1977 року в місті Коломия Івано-Франківської області.
1994 року закінчив Коломийську середню школу № 9 і цього ж року вступив до Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, який закінчив 1999 р. за спеціальністю «Біологія» та здобув кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії.  Упродовж 2000 року працював викладачем у середньоосвітній школі с. П’ядики.
2001 рік – займав посаду завідувача лабораторією в приватних фірмах «Колоінвест» та «Перлина Карпат».
    З травня 2002 р. працював у Коломийській дослідній станції на посаді завлабораторії агрохімічних аналізів. Цього ж року вступив до аспірантури Кам’янець-Подільської аграрно-технічної академії та розпочав роботу над темою «Технологія вирощування фенхеля звичайного в умовах Прикарпаття». З 1 березня 2005 року працює на посаді старшого лаборанта на кафедрі агрохімії й ґрунтознавства Інституту природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
   У грудні 2007 року захистив кандидатську дисертацію «Особливості технології вирощування фенхеля звичайного в умовах Передкарпаття». В січні 2008 року отримав посаду асистента кафедри агрохімії й ґрунтознавства Інституту природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
З січня 2011 року займає посаду доцента, відповідає за проведення навчального процесу у філії кафедри агрохімії й ґрунтознавства (с. Пʼядики).
  Сфера наукових інтересів: удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур, зокрема фенхеля звичайного, на дерново-підзолистих ґрунтах Передкарпаття, вивчення окремих технологічних елементів вирощування фенхеля звичайного.
  Перелік курсів, які читає: фітофармакологія, фітопатологія, інтелектуальна власність, утилізація та знешкодження відходів агросфери, агрохімсервіс, технологія раціонального землекористування, методи знешкодження засобів хімізації агросфери, сучасні агрохімічні і статистичні методи досліджень, інтелектуальна власність, управління земельними ресурсами.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню